استخر بتنی پرورش ماهی

استخر بتنی پرورش ماهی

روش ساخت و یا ترمیم استخر بتنی پرورش ماهی : در صورتی که قصد ساخت استخر بتنی برای پرورش ماهی دارید به شما پیشنهادمی کنیم پس از خواندن مطالب زیر تصمیم خود را برای روش ساخت استخر بگیرید.

در گذشته برای ساخت استخرهای ذخیره آب ، استخرهای کشاورزی ، استخرهای پرورش ماهی و ... از بتن و سیمان و یا سنگ استفاده میشد ، با گذشت زمان و آشکار شدن معایب این استخرها مانند ترک خوردگی ، لجن گرفتگی ، هزینه بر بودن و ... استفاده از این روشها جای خود را به روشهای نوین ، بادوام و مقرون به صرفه داد. ساخت استخر با ورق ژئودکاموند به جای ساخت استخر بتنی برای پرورش ماهی ، بسیار بادوام تر و کم هزینه تر نیز می باشد.

ورق ژئودکاموند با اخذ تاییدیه از موسسه تحقیقات شیلات کشور گزینه ای بسیار مناسب برای ساخت استخر پرورش ماهی بشمار می رود. این عایق کاملا انعطاف پذیر بوده و در زاویه 90 درجه نیز قابلیت اجرا را دارد با این مزیت که کل پوشش در محل کارخانه مطابق با ابعاد استخر شما آماده می گردد سپس به راحتی در محل مورد نظر نصب می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی دارد.

استخر پیش ساخته ایرتکس

استخر پرتابل پرورش ماهی

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای