عناوین خبری

تولید ژئوممبران در ایران

تولید ژئوممبران در ایران

ساخت و تولید ژئوممبران در ایران برای اولین بار توسط مهندسین شرکت دکاموند بدون هیچ‌گونه وابستگی به خارج از کشور و باکیفیتی بسیار بالاتر از نمونه‌های خارجی موجود در بازار انجام‌گرفته و اکنون رضایت مشتریان پس از سالها استفاده و رضایت از کیفیت ژئوممبران تولیدشده در ایران باعث افتخار این شرکت گردیده است.

اکنون مفتخریم که در ژئوممبرانهای تولیدشده توسط این شرکت کلیه عیوب و محدودیت‌های ژئوممبران برطرف گردیده و ژئودکاموند را نسل جدیدژئوممبران می‌نامیم.

امید است با حمایت شما مشتریان گران‌قدر خط تولید ژئودکاموند را گسترش دهیم و در این زمینه از کشورهای خارجی قطع وابستگی نماییم.

ژئودکاموند نسل جدید ژئوممبران باقیمتی بسیار مناسب و نصب آسان،‌ عدم نیاز به زیرسازی،‌ انعطاف‌پذیری در کنج‌ها و دارای نانو،‌ جهت احداث استخرهای کشاورزی، پرورش ماهی،‌ استخرهای دومنظوره و.. در خدمت شماست.

کیفیت بالا، سهولت نصب، قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش را با دکاموند تجربه نمایید.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی داشته و خواهد داشت.

نمایش

درخواست تماس شناور

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)